Počet návštěv
[CNW:Counter]

        O Nás
        Naši psi
        Aktuality
        Standardy
        Canisterapie
        Štěňata
        Fotogalerie
        Odkazy
        Příběhy
        Diskuze
        Kontakt

Aktualizováno:
15.10.2009


V současnosti nemáme žádná štenata - We have got no puppies now


11.10.2009
Best Baron se úspěšně zúčastnil Světové výstavy psů v Bratislavě. Ohodnocením V4 ve třídě otevřené se dostal mezi světovou elitu. Jeho světlé bílo-černé zbarvení bylo na celé výstavě ojedinělé. V průběhu výstavy nás kontaktovalo několik majitelů fen zejména ze Slovenska a Polska s tím, že mají zájem o krytí.


2.10.2009
"Malý Willy" odchází do nové rodiny. Doufáme, že soužití s dědou jezevčíkem nebude problém! Hodně štěstí!


7.9.2009
První kotěcí junior opouští "rodný dům" - Hodně štěstí, Báro!!


1.9.2009
Účastnili jsme se Mezinárodní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Queeny na své "velké premiéře" - VN1 v konkurenci 3 "dorostenek"... moc pěkné předvedení od Bibi a od rozhodčího v posudku mimo jiné: "... zlatá fenka výborně připravená na výstavu".


25.8.2009
V sobotu 22. 8. se Best stal podruhé otcem. Chary z Knollovy školy se narodilo 8 štěňat!!! Všechna štěňata již jsou zadaná.


19.8.2009
Naší Rozárce se vykotili 4 potomci - 3 kocourci a 1 kočička. Koťata jsou již zamluvená.


19.7.2009
Při účasti za Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi získal Best další "vavřín" - titul Národní vítěz a zároveň zvítězil spolu se svojí mladou vystavovatelkou v soutěži juniorhandlingu. Výborná prezentace Terezky Škrobánkové - bylo super vidět takovou "dvojku" v kruhu. První Bestova "velká" juniorhandlerská zkušenost a první velký úspěch. Děkujeme Terezce! Aktualizována fotogalerie!!


22.6.2009
V sobotu 20. června jsme se zúčastnili klubové výstavy NKO v Praze Kunraticích. Best získal titul CAC, nejlepší pes plemene.


23.5.2009
Mezinárodní výstava psů v Litoměřicích - Best Baron V1,CAC,CACIB, BOB, BOG2. Z posudku p. Přemysla Malého: Pes střední kostry, rovný, pevný hřbet, dobré zaúhlení předních
i zadních končetin, výborná mechanika pohybu, hluboký hrudník, bezvadně prezentován. Máme velkou radost, podařilo se nám v závěrečných soutěžích porazit velmi silné (a krásné) soupeře - anglického a irského setra! Aktualizována fotogalerie!


2.5.2009
Mezinárodní výstava psů Praha - Best Baron od Habrovického rybníky V1, CAC, CACIB, BOB. Opět výborná prezentace, výborné předvedení!! Aktualizována fotogalerie!


27.4.2009
Best Baron nakryl fenu Dora z Býchorska (V1, CAC, CACIB, PZ 1.c,.VZ 2. cena), štěňata by se měla narodit na konci měsíce června! Přejeme majitelům plnou nůši krásných zdravých psích očí, uší, nohou a ocásků!! Více informací na telefonu 602293918. Foto feny ve fotogalerii.


25.4.2009
Máme za sebou veleúspěšnou účast na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích. V konkurenci 30 ohařů Best Baron od Habrovického rybníka V1, CAC, CACIB, BOB, BOG4!! Posuzoval Josef Jursa - SK a 7. FCI skupinu Andrzej Brablec - PL. Best Baron se tak v nejkratší možné době stal šampionem ČR!! Nové fotky ve fotogalerii.


22.4.2009
Přidány nové fotky, nové odkazy na naši Queeny...


8.3.2009
Vítáme v naší smečce nového člena... Queen Mary z Karlova Hrádku!!


6.3.2009
Celá habřovácká smečka přeje všem krásné jarní dny!


12.1.2009
Přidány nové fotky do fotogalerie - Ballance Baron Od Habrovického rybníka.


1.1.2009
Krásný nejen Nový rok přeje smečka z Habří!!


15.11.2008
MVP Praha Best Baron Od Habrovického rybníka - V1, CAC, res. CACIB. Máme radost, i když víme, že to mělo dopadnout jinak. Bohužel rozhodnutí rozhodčího bylo pro všechny přítomné u kruhu šokující...


19.10.2008
Alaska dnes úspěšně složila povahové zkoušky canisterapeutických psů v Praze u společnosti SVOPAP!! Výsledek: Velmi jemná fena s úžasnou povahou, jemná, citlivá, maximálně kontaktní. Fena má velkou oporu ve vůdci, který přesně ví, kdy a jakou podporu fena potřebuje, umí ji pochválit a povzbudit, přitom jí nechává dostatečný prostor k vlastní aktivitě. (V. Tichá - 19. 10. 2008)


4.10.2008
Hon na kachny ve Slatině byl výborný, na výřadu bylo 180 kachen. Best nejprve nechápal, proč mu tu první kachnu, kterou přinesl nehodím do vody já a proč má hledat další, když jsem do vody další nehodila. Ve druhé části honu si úžasně spojil "výstřel = kachna" a aportoval, seč mu síly stačily. Výborně si poradil i s kachnami křídlovanými - potápěl se pro ně pod vodu! Pěkná práce, na první akci rozhodně velmi pěkná!
Hunt for ducks in Slatina was perfect. There were 180 ducks. At first time, I didnt throw 1st duck to the water which Best brought. Best didnt know why it has to find another one, when I didnt throw other. In the second cast of hunting, Best knew that "shot = duck" and retrieved with might and main. It even did wings-duck by water diving! Good job, it was perfect for 1st action.

1.10.2008
Chystáme se s Bestem na první "ostrou" akci - hon na kachny. V sobotu na rybník do obce Slatina.
We are going to the first action with the Best - hunt for ducks. On saturday - pond in Slatina.

21.9.2008
Přidána nová DISKUZE...
New guestbook added...

12.9.2008
Přidány fotografie Besta - Memoriál Milana Novotného
Best's photoes added - Milan Novotný Memorial

8.9.2008
Nové fotky ve fotogalerii, nové fotky v odkazu "naši psi".
New photoes in "photoes" section, new one in "our dogs"

7.9.2008
Absolvovali jsme úspěšně Memoriál Milana Novotného - 1. cena, všechny disciplíny ohodnoceny známkou "4". V baráži - přehlídkovém hledání - jsme s Bestem postoupili do semifinále, kde jsme vypadli s pozdější vítězkou memoriálu.
We passed Milan Novotný Memorial successfully - 1st place, other disciplines rated by grade 4. - In barrage - show searching - we got with the Best on semifinal, when we breezied out of a following winner of memorial."

6.9.2008
Best Baron zvítězil při přehlídce exteriéru na Memoriálu Milana Novotného!!!
Best baron won in exterior show on Milan Novotný Memorial!!

2.9.2008
S Bestíkem se připravujeme na Memoriál Milana Novotného, který se koná v Klapý 6. - 7. 9. 2008. V sobotu bude posuzován exteriér psů, v neděli pak práce v poli a ve vodě.
We are preparing with Best to Milan Novotný Memorial, it is at Klapný (6. - 7.9. 2008). On saturday will be rated dog exterior, on sunday work on field and in the water.

21.8.2008
Velký dík za rady a pomoc při trénování Besta pro p. Krpeše z Brníkova a dík místnímu mysliveckému sdružení za umožnění tréninku v jejich honitbě.
Big thanks to Mr. Krpeš from Brníkov for help in training Best and bih thanks to local hunting association for allowing training in their hunt.

20.8.2008
Přidány nové fotky do fotogalerie - Všestranné zkoušky ohařů - MFH
New photoes added in "photoes" - all-round pointer examinations - MFH

17.8.2008
MÁME TO!!!! Zvládli jsme úspěšně i druhý den Všestranných zkoušek ohařu - MFH. Z 21 psů jsme obsadili 4. místo, získali titul res.CACT a ocenění za nejlepší práci na poli. Best Baron od Habrovického rybníka je CHOVNÝ!!!
We have got it!!! We passed even the second day successfully. Day of all-round pointer exams - MFH. We were 4. of 21 and we recieved heading CACT and evalution for the best work at the yard. best Baron from Habrovický rybník is stallion!!!

16.8.2008
Máme za sebou polní a vodní část Všestranných zkoušek! V extrémně špatném počasí jsme získali čtyřky od začátku do konce. Bestík předvedl krásný parakotoul přes zajíce při aportu teplé zvěře na poli, čímž pobavil všechny přítomné. Jeho náruživost při aportu kachny z vody nadchla rozhodčí.
Water and field part of all-round exams finished! Very bad weather, we got sign 4 since start to end. Best showed sensational somersault over hare during retrieving hot animals on the ground near all guests present. Very fun. Its passion during duck retrieve inspired referees.

5.8.2008
Přihlašujeme se s Bestem na Všestranné zkoušky ohařů do Mladé Boleslavi (Memoriál Františka Horela - CACT) 16. - 17. 8. 2008. Držte nám palce!
We are sending up with the Best to pointer all-round exams in Mladá Boleslav (František Horel memorial - CACT) 16. - 17. 8 2008. Keep fingers crossed!

Z kočičí slečny se vyklubal také kluk, máme tedy samé kocourky. Přidáváme fotky do fotogalerie ("různé").
From cat lady was hatched boy too, we have all tom-cats. Photoes was added to "photoes".

3.8.2008
Máme "Lesní zkoušky ohařů"!!! S Bestem jsme dnes úspěšně absolvovali Lesní zkoušky ohařů v Děčíně. Výsledek zkoušek - 1. cena, celkově 2. místo. Trojky pouze z "ohrádky", "barvy" a "slídění v lese"!!! Paráda!!! :-)
We have "Pointer forest exams"!!! We passed with Best pointer forest exams successfully today. It was in Dieín. Results - 1st, all-round 2nd, 3 - by bull-corner, colour, prying in woods!!! Bravery!!! :-)

27.7.2008
Březka byla SUPER!! Díky Aleně a Katce a díky všem, kteří přežili naši "chcíplou lišku" a Frantu...:-)
Boezka was perfect!! Thanks to Alena and Katka and big thanks to all, survived our "dead fox" and Franta...:-)

20.7.2008
Odjíždíme s Ališkou a Bestem na výcvikový tábor flatů do Březky u Prachovských skal
We are going with Aliska and Best for flat cantonment to Boezka by Prachovské skály

10.7.2008
Tak to vypadá, že máme 3 kočičí kluky a 1 kočičí slečnu. Koťata jsou již zamluvená...
It seems, we have got 3 cat boys and one lady. Kittens are already reserved...

25.6.2008
Naší Rozárce se dnes narodila 4 koťata! Žádný místní kocour se k otcovství dobrovolně nepřihlásil, alimenty tedy nebudou....

24.6.2008
Přidány fotky ve fotogalerii - detail hlavy Best Baron

1.6.2008
Usilovně pracujeme na přípravě na Podzimní zkoušky a na Všestranné zkoušky. Přidány nové fotky do fotogalerie - aport s liškou

27.5.2008
Bestíkovi byl přidělen titul "Juniorský šampión ČR" !!!

24.5.2008
Mezinárodní výstava v Litoměřicích - Alaska "Výborná", Best Baron získal titul CAC, res. CACIB!!! Nové fotky!!!

17.5.2008
Alaska z Chmelového dvora obhájila titul CAC ve třídě pracovní na klubové výstavě retrívrů na Konopišti!!!

5.5.2008
Přidány nové fotky do fotogalerie - Best Baron od Habrovického rybníka...výcvik aport se srstnatou zvěří.

15.4.2008
Nové fotky ve fotogalerii - výcvik Besta - naše společná úporná snaha připravit se na Podzimní zkoušky ohařů a Všestranné zkoušky ohařů

11.4.2008
Nové fotky ve fotogalerii - MVP Praha

22.3.2008
Mezinárodní výstava psů v Praze Best Baron Od Habrovického rybníka V1 CAC, res. CACIB - výborné předvedení, výborný posudek Ing. V. Vlasáka

10.2.2008
Přidány nové fotky do fotogalerie - zimní fotky, fotky z MVP Brno

8.2.2008
Mezinárodní výstava psů Brno Alaska z Chmelového dvora - V2, Res.CAC
Best Baron od Habrovického rybníka - poprvé mezi dospělými psy V1, CAC, CACIB!!!
SUPER vstup do světa dospělých!!


18.1.2008
Přidány nové fotky - Best Baron Od Habrovického rybníka - viz "Naši psi", "Fotogalerie"

8.1.2008
Podali jsme přihlášky na MVP do Brna a do Prahy. Už se moc těšíme. Pojedeme s Alaskou a
synem Gitty - Best Baronem od Habrovického rybníka (viz štěňata - Německý kr. ohař - vrh "B" ), který získal na 4 absolvovaných výstavách v r. 2007 3x CAJC, 1x V2 a titul BOB
na mezinárodní výstavě v Praze!! Má tedy již titul Juniorský šampion ČR!


3.1.2008
Nové fotky ve fotogalerii - setkání flatíků Varvažov prosinec 2007!!

27.12.2007
Krásný, zdravý a šťastný Nový rok 2008!

14.12.2007
Nové fotky ve fotogalerii!!

1.12.2007
Přejeme všem krásný čas předvánoční plný klidu a pohody!

15.11.2007
Do habřovácké smečky přibyl další čtyřnohý člen - Rozázka (viz fotogalerie - různé)

20.10.2007
Alaska již po třetí úspešně složila povahové zkoušky canisterapeutických psů u společnosti SVOPAP Praha. Posuzovala mimo jiné paní V. Tichá. Máme velikou radost!!

25.9.2007
Všechna štenátka mají své nové rodiny!!

15.9.2007
Volná je již jen 1 holčicka - Princezna.

5.9.2007
Na své nové páníčky čekají ještě 4 flatí holčičky a 2 kluci..

31.8.2007
První štěňátka jdou do nových rodin.... přejeme jim šťastnou cestu a páníčkům ať jim štěňátka dělají jen radost!!!

11.7.2007
Ališce se narodilo 9 štěňátek - 5 kluků a 4 holčičky!!!
Porod byl rychlý a bez komplikací. SUPER!! (více v sekci "Štěňata")